Telefon
WhatsApp

Akupunktur Tedavisi Ne İşe Yarar?

Akupunktur Tedavisi Ne İşe Yarar?

Akupunktur Tedavisi Ne İşe Yarar?

Çin'de binlerce yıl önce geliştirilen, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri'nde bilim adamları tarafından yürütülen çok sayıda yeni çalışmada akupunkturun ağrı ve bulantı tedavisinde en azından orta derecede etkili olduğu bulunmuştur. Peki, Akupunktur nedir? Akupunktur ne için kullanılır? Akupunkturun faydaları nelerdir?

Akupunktur nedir? Akupunktur ne için kullanılır? Akupunkturun faydaları nelerdir?
Vücuttaki belirli noktaların uyarılmasını gerektiren, genellikle cilde nüfuz eden bir iğne ile, ağrıyı hafifletmek ya da çeşitli sağlık durumlarını tedavi etmek için yardımcı olan tamamlayıcı bir tıbbi uygulama olan akupunktur hakkında bilinmesi gerekenler haberimizde… 

AKUPUNKTUR NEDİR?

Akupunktur, bir kişinin vücudunun belirli noktalarına, çok çeşitli derinliklere çok ince iğnelerin sokulmasını içeren bir tedavi şeklidir.
Araştırmalar, ağrının hafiflemesine yardımcı olabileceğini ve çok çeşitli diğer şikayetler için kullanıldığını ileri sürmektedir.

Akupunktur, vücuttaki enerji dengesizliklerini düzeltmeye odaklanmış tam bir tıbbi protokoldür. Çin’deki başlangıcından 2,500 yıl önce, akupunktur geleneksel olarak hastalığın önlenmesi, teşhisi ve tedavisi ile genel sağlığı iyileştirmek için kullanılmıştır.

ourfloor Zemin Kaplama

By Engin Organizasyon

Masa Sandalyekiralama

Masa Sandalye kiralama

Kına Organizasyonu

Gökkuşağı Organizasyonu

Barış Organizasyonu

Göreme Nakliyat

Zirve Organizasyon

Azra Organizasyon

Dekor Organizasyon

Z Organizasyon

Nur Zemin