Telefon
WhatsApp

Dr. Mehmet Çalak

Dr. Mehmet Çalak

Dr. Mehmet Çalak

1998 yılında D.Ü. Tıp fakültesinde mezun olduktan sonra uzun yıllar yurtiçi ve yurtdışında kamu ve özel sağlık kurum ve kuruluşlarında yönetici ve hekim olarak görev yaptı. Kısa bir dönem pediatri asistanlığı ardından girişimci olarak kendi kliniğini kurdu.

Tıbbi ve teknolojik gelişmeler yeni ufuklar ve yeni imkanları beraberinde getirdiği günümüzde tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de tıp konvansiyonel alandan rejenerasyon ve fonksiyonel alana doğru bütüncül bir bakışa yöneldiğini gören Dr. Mehmet Çalak hastalarına bu yeni bakış açısıyla bütüncül tedavi imkanlarını sunmak üzere Türkiye'nin sağlık vadisi olarak ünlenen Şişli Fulyada "Bütüncül Tıp Fulya" kliniğini kurdu.

Dr. Mehmet Çalak, bünyesinde Aile Hekimliği, Fonksiyonel Tıp, Akupunktur, Ozon Tedavi, Mezoterapi, Proloterapi, Kupa ve Hacamat birimleriyle binlerce yıldır insanlık tecrübelerinden süzülüp gelen geleneksel tamamlayıcı tıp ve modern tıbbın harmanlandığı ve fonksiyonel tıp ile yeni ufuklara açıldığı Bütüncül Tıp Fulya kliniğinde aktif olarak mesleğini icra etmeye devam etmektedir.