Telefon
WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Açmış olduğumuz Bütüncül Tıp Fulya Merkezimiz ile bize başvuran müşterilerimize en iyi hizmet kalitesini sunmak için buradayız.

Hizmet verdiğimiz kliniğimizde alanında uzman ve profesyonel hekim ve doktor kadromuz ile gerçekleştireceğimiz hizmetlerde kendine güveniyor ve müşterilerimizin de bu konuda her türlü tetkik, teşhis ve tedavilerinde elimizden geleni yapacağımız garantisini veriyoruz.

Klinik olarak hizmet vermeye başladığımız bu dönemde güvenilirlik ve kaliteden ödün vermeden büyük bir ihtiyacı gidereceğimize inanıyoruz.

Hekim ve doktorlarımız tarafından kurumsal kimliğimizle bu alanda yeni bir soluk ve büyük bir boşluğu dolduracağımıza inanıyor ve istekle hizmetlerimize devam ediyoruz.

Merkezimiz daha farklı ve gelişmiş bir şekilde faaliyetlerine büyüyerek devam ediyor, birçok farklı tıbbi branşı da zamanla bünyesine katarak yoluna devam edecektir.

Misyonumuz

Hasta ve hasta yakını memnuniyetini ilke edinmiş tecrübeli hekim ve doktor  kadromuz ile kaliteli hizmet sunan bir kuruluşuz.

Bu özelliklerimize uygun olarak vatandaşlarımıza, tanı, tetkik ve tedavinin her döneminde uluslararası standartlarda hizmet sunuyoruz.

Kurumumuzun her bireyi, bu bilinçte ve etik değerlere saygısının gereği olarak, mesleki birikimini doğru tanı ve tedavileri en kısa sürede sağlıyor.

Sosyal sorumluluk ahlakıyla vatandaşlarımızı tıptaki gelişmelerden, toplum sağlığını tehdit eden etkenler hakkında halkı bilinçlendirir ve bu yolla sağlıklı bir toplum oluşmasına katkıda bulunuruz.

Vizyonumuz

Hasta beklenti ve ihtiyaçlarını sınırsız sorumluluk şuuruyla karşılayan, yeniliklere açık, hekim ve doktorlarımız Bütüncül Tıp Fuyla sağlık merkezi olma sorumluluğu ile sağlık alanındaki gelişmeleri eş zamanlı olarak vatandaşlarımıza sunmaktır.